امروز روز خوبی است و دلم از خوشحالی بکس باد می کند به همین دلیل در حال ذوق کردن نیستم و از اینجا برای شما آرزوی خر سواری می کنم البته با کیف و بدون کلاه که در جنگ علیه دشمن به جای استفاده از مگس نباید از خرمگس استفاده کرد چرا که من به فوتبال علاقه دارم و دوست دارم هر روز به مسابقات لیگ بز دوانی را تماشا کند ولی حیف که ماهیان شنا بلد هستند و همیشه در لیگ کشتی پیروز می شوند من این فرصت را غنیمت می‌شمارم و به شما توصیه می کنم که به پدر و مادرتان احترام بگذارید و برای رفع دردهای ناشی از خارش شکم غذای عادی مصرف نکنید تا موجب پریشانی احوال در اداره ثبت احوال نشود چون در غیر این صورت ما پیروز خواهیم شد و اوضاع از حالت غیر عادی خارج می شود همانطور که می دانید برای خروج از کشور احتیاج به ویزا داریم و آن را به مقدار سلیقه در سوپ می ریزیم امید است مورد عنایت شما قرار گیرد           

امضا                    استاد فراری با گاری

خاطره ای از یک واقعه

عید نوروز و بازار شلوغ

کنم ,احوال ,غیر ,استفاده ,لیگ ,عادی ,می کنم ,اداره ثبت ,ثبت احوال ,احوال نشود ,نشود چون

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینک کانال های تلگرام دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته حسن زارعی متین دکوراسیون منزل ساندویچ پانل ارزان قیمت همه چیز را همگان دانند غرب شناسی روزنوشته‌های مهسا نقد و بررسی متون پایان نامه ها تصفیه آب درمان ریزش مو